Reklama na telebimie w Choszcznie

Rozdzielczość ekranu: 128 x 80 piks
Rozmiar ekranu: 3,2 x 2 m

Telebim zlokalizowany jest na ścianie budynku mieszkalnego, u zbiegu ulic Wolności i Piastowskiej w Choszcznie.

Join the Conversation

7 Comments

 1. witam,
  czy to chodzi o bilbord elektroniczny? zamocowany na stałe na ścianie? jestem zainteresowany reklamą w choszcznie ale już tam nie mieszkam. prosze o podanie wolnych terminow, ile kosztuje i zdjecia jak to wygląda naprawde, prosz ę o wysłanie na maila.
  przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji Świąt 🙂

 2. Witam
  Co do nazwy, myślę że tak też można nazwać nasz telebim 🙂 W użyciu są także „ekran / wyświetlacz ledowy”, „tablica ledowa”, „tablica diodowa” (bo świecą diody LED) itp. Zamiast „tablica” zamiennie stosuję się „billboard” (czy właśnie spolszczone „bilbord”), a nawet banner (lub spolszczone „baner”). Wszystkie nazwy są adekwatne, choć ta ostatnia – w naszym konkretnym przypadku – nie, ponieważ słowo „baner” oznacza raczej nośnik niesztywny. Notabene, istnieją banery ledowe (ekrany mogą być zwijane w role).

  Cennik podany jest na stronie http://www.telebimchoszczno.pl/cennik.html
  Odnośnie terminów proszę się kontaktować z osobami podanymi na w/w stronie.

  Wesołych Świąt!

 3. Jest sens myśleć o reklamie na państwa tablicy świetlnej? Pytam ponieważ w choszczeńskich mediach od jakiegoś czasu jest nagonka, że telebim jest po pierwszesamowolą budowlaną a po drugie stwarza zagrożenie w ruchu drogowym i że należy go zdemontować.
  Podaję linki:
  http://forum-choszczno.blogspot.com/2011/03/autor-nielegalnie.html
  http://www.choszczno.info.pl/puszki/comment-page-47#comment-16114

  Ile kosztuje zrobienie takiego filmiku reklamowego?

 4. Witam
  Trochę sobie poczytałem… Nie sądziłem, że to dalej się ciągnie!?… „Nagonka” – dobrze powiedziane.
  Współczuję właścicielowi telebimu, że przyszło mu działać w atmosferze zatruwanej zawiścią, choć wiem, że owe „rewelacje” kwituje politowaniem nad ich autorem.
  Widzę, że wśród komentarzy na wyżej podanych forach nie brakuje też rozsądnych głosów; wydaje się jednak, że dyskusja tam nie ma większego sensu.
  Osobiście mogę zapewnić – zgodnie z zaręczeniem właściciela – że tablica posiada wszelkie niezbędne zezwolenia, a emisja reklam nie zostanie przerwana.

  Spot reklamowy (15 s | 128 x 80 px) w firmie Anamaja kosztuje 200 zł brutto.

  Pozdrawiam

 5. Witam,
  reklamki zrobione są atrakcyjnie, ale ciekawi mnie dlaczego takie maleńkie? 🙂
  Gdybym chciał zamówić u państwa podobną reklamę na ekran na CH Zodiak w Stargardzie czy jest taka możliwość? i jaka była by cena?

 6. Witam
  Dziękuję za miłe słowo. Maleńkie, ponieważ pozostawione w oryginalnej rozdzielczości – 128 x 80 piks – docelowej dla naszego choszczeńskiego telebimu. Ekran w Stargardzie jest sporo większy; podejrzewam, że posiada „najbardziej standardową” rozdzielczość dla miejskich ekranów diodowych RGB, tzn. 720 x 576 piks.
  Rozdzielczość w sporym stopniu wpływa na pracochłonność produkcji, jednak w kwestii ceny, wg mnie, najistotniejszym elementem jest scenariusz spotu, czyli co ma się „zadziać” w ciągu tych (standardowo) 15. sekund.

  W celu uzyskania wyceny proszę Państwa o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  Pozdrawiam

 7. Swgo czasu te reklammki prezentowały się nieźle, a teraz na telebimie nie widać co jest napisane, to samo w kółko , nudaaaa….. Ktoś to w ogóle obsługuję???
  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *