Reklama na telebimie w Choszcznie

Rozdzielczość ekranu: 128 x 80 piks
Rozmiar ekranu: 3,2 x 2 m

Telebim zlokalizowany jest na ścianie budynku mieszkalnego, u zbiegu ulic Wolności i Piastowskiej w Choszcznie.

7 odpowiedzi na “Reklama na telebimie w Choszcznie”

witam,
czy to chodzi o bilbord elektroniczny? zamocowany na stałe na ścianie? jestem zainteresowany reklamą w choszcznie ale już tam nie mieszkam. prosze o podanie wolnych terminow, ile kosztuje i zdjecia jak to wygląda naprawde, prosz ę o wysłanie na maila.
przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji Świąt 🙂

Witam
Co do nazwy, myślę że tak też można nazwać nasz telebim 🙂 W użyciu są także „ekran / wyświetlacz ledowy”, „tablica ledowa”, „tablica diodowa” (bo świecą diody LED) itp. Zamiast „tablica” zamiennie stosuję się „billboard” (czy właśnie spolszczone „bilbord”), a nawet banner (lub spolszczone „baner”). Wszystkie nazwy są adekwatne, choć ta ostatnia – w naszym konkretnym przypadku – nie, ponieważ słowo „baner” oznacza raczej nośnik niesztywny. Notabene, istnieją banery ledowe (ekrany mogą być zwijane w role).

Cennik podany jest na stronie http://www.telebimchoszczno.pl/cennik.html
Odnośnie terminów proszę się kontaktować z osobami podanymi na w/w stronie.

Wesołych Świąt!

Jest sens myśleć o reklamie na państwa tablicy świetlnej? Pytam ponieważ w choszczeńskich mediach od jakiegoś czasu jest nagonka, że telebim jest po pierwszesamowolą budowlaną a po drugie stwarza zagrożenie w ruchu drogowym i że należy go zdemontować.
Podaję linki:
http://forum-choszczno.blogspot.com/2011/03/autor-nielegalnie.html
http://www.choszczno.info.pl/puszki/comment-page-47#comment-16114

Ile kosztuje zrobienie takiego filmiku reklamowego?

Witam
Trochę sobie poczytałem… Nie sądziłem, że to dalej się ciągnie!?… „Nagonka” – dobrze powiedziane.
Współczuję właścicielowi telebimu, że przyszło mu działać w atmosferze zatruwanej zawiścią, choć wiem, że owe „rewelacje” kwituje politowaniem nad ich autorem.
Widzę, że wśród komentarzy na wyżej podanych forach nie brakuje też rozsądnych głosów; wydaje się jednak, że dyskusja tam nie ma większego sensu.
Osobiście mogę zapewnić – zgodnie z zaręczeniem właściciela – że tablica posiada wszelkie niezbędne zezwolenia, a emisja reklam nie zostanie przerwana.

Spot reklamowy (15 s | 128 x 80 px) w firmie Anamaja kosztuje 200 zł brutto.

Pozdrawiam

Witam,
reklamki zrobione są atrakcyjnie, ale ciekawi mnie dlaczego takie maleńkie? 🙂
Gdybym chciał zamówić u państwa podobną reklamę na ekran na CH Zodiak w Stargardzie czy jest taka możliwość? i jaka była by cena?

Witam
Dziękuję za miłe słowo. Maleńkie, ponieważ pozostawione w oryginalnej rozdzielczości – 128 x 80 piks – docelowej dla naszego choszczeńskiego telebimu. Ekran w Stargardzie jest sporo większy; podejrzewam, że posiada „najbardziej standardową” rozdzielczość dla miejskich ekranów diodowych RGB, tzn. 720 x 576 piks.
Rozdzielczość w sporym stopniu wpływa na pracochłonność produkcji, jednak w kwestii ceny, wg mnie, najistotniejszym elementem jest scenariusz spotu, czyli co ma się „zadziać” w ciągu tych (standardowo) 15. sekund.

W celu uzyskania wyceny proszę Państwa o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Pozdrawiam

Swgo czasu te reklammki prezentowały się nieźle, a teraz na telebimie nie widać co jest napisane, to samo w kółko , nudaaaa….. Ktoś to w ogóle obsługuję???
Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *