Reklama na samochodach

Mamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu pojazdów, zdobyte podczas pracy w jednej z największych firm reklamowych w Szczecinie!

Wykonane przez nas reklamy jeżdżą po szczecińskich ulicach od lat, można je zobaczyć na wszelkiego typu pojazdach, od samochodów osobowych, po autobusy komunikacji miejskiej. Nasze realizacje sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach!
Potrafimy perfekcyjnie zaprojektować oraz dokładnie i solidnie wykonać reklamę na każdy typ pojazdu: samochody osobowe, dostawcze, ciężarówki, auta terenowe, autobusy, TIR-y, koparki, traktory, przyczepy, motocykle, quady, itd.
Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Dzięki reklamie na pojazdach oddziaływania marketingowe Twojej firmy zyskają nowy wymiar!

Zalety reklamy na samochodach:

  • Mobilność – możliwość eksponowania reklamy w różnych miejscach / miejscowościach, co wpływa na odbiór firmy jako silnej i ekspansywnej
  • Dociera do szerszego kręgu odbiorców; pomaga w zdobywaniu klientów nielokalnych
  • Jest odbierana z dużo większym zaciekawieniem odbiorców niż inne formy reklamy zewnętrznej
  • Nie „okupuje” krajobrazu; cieszy się potencjalnie pozytywnym nastawieniem odbiorcy; jej nienachalny charakter sprawia, że trudno jest zarzucić firmie, że „reklama psuje widok”.
  • Szeroki wybór materiałów i technologii wykonania, dzięki którym możemy dowolnie zaprojektować reklamę, dostosowując ją do indywidualnego wizerunku i potrzeb firmy
  • Odświeżenie wyglądu samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *