Warning: Undefined variable $styleid in /home/rafiozoo/domains/anamaja.pl/public_html/wp/wp-content/plugins/art-direction/art-direction.php on line 16
Kategorie
Moi klienci

Portrecista kreacyjny

Kluczem do sukcesu na nasyconym i pełnym różnorodności rynku jest wyróżnienie siebie i swoich prac na tle konkurencji. Stawia to szereg wyzwań przed twórcami, którzy poszukują wciąż nowych rozwiązań, by zaskakiwać i uwodzić swoich klientów.

Maksymilian Ławrynowicz odnalazł własny, nietuzinkowy sposób na fotografię.

Fotograf portrecista. Autor cyklu Projekt Kobiety wystawianego publiczności w Warszawie, Szczecinie.

Jest autorem godnych uwagi portretów, które nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają pracy odtwórczej, ale są swoistym artystycznym zwierciadłem duszy portretowanej modelki. Oto sposób na wyjątkowe dzieła, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Maks to twórca kreacyjnych portretów fotograficznych. Czym właściwie się zajmuje? To fotograf, który z niesamowitą pasją, profesjonalizmem i przede wszystkim artystycznym zamysłem podchodzi do fotografii. Maks zaprasza swoje modelki w wyjątkową podróż, która swój początek ma w wymyśleniu wspólnej koncepcji dzieła. Nie ma mowy o przypadkowości. Prace artysty są spójne z wizją wypracowaną wspólnie z portretowaną modelką, ukazują jej nadzwyczajne cechy – zarówno atuty urody jak i najpiękniejsze cechy charakteru.

Maks to wizjoner, który w każdej kobiecie odkrywa wspaniałe, zjawiskowe i nietuzinkowe cechy.

W procesie tworzenia tej holistycznej koncepcji artysta skupia się na wypracowaniu wyjątkowej aury, atmosfery tajemniczości, wielowymiarowości postaci i wzbudzeniu prawdziwych emocji zarówno w modelce jak i późniejszym odbiorcy dzieła. Następnie wspólnie ze wspierającym go zespołem rozpoczyna pracę twórczą, składającą się z kilku etapów. Całość przedsięwzięcia jest skrupulatnie planowana, a dbałość o szczegóły i malarskie podejście do oświetlenia pozwalają mu tworzyć rzeczy oryginalne i doskonałe.

Współpracując z najlepszymi kostiumografami, fryzjerami i wizażystkami zajmuję się kompleksowo tworzeniem postaci, którą na obrazie chce ukazać modelka. Dobór garderoby, makijażu i fryzury powodują zbudowanie oryginalnego i fantastycznego anturażu. Mimo zamiłowania do bogatej stylizacji (kostium, fryzura, makijaż, biżuteria), autor dba o to, by w centrum uwagi zawsze pozostała modelka i jej charakterystyczne cechy. 

Maks dzięki swojej wyjątkowej artystycznej wizji nie pozwala sobie na dosłowność i sztampę. Każdy jego portret stanowi wyzwanie dla odbiorcy – pozwala na wiele interpretacji, przez co każdego razu możemy odkrywać na nowo i poznawać nieco bardziej stworzoną przez niego kreację. 

Cały proces twórczy tego zespołu pozbawiony jest sztywnych ram, a przy tym niebywale angażujący. Narodziny tych nadzwyczajnych dzieł Maksa zwieńczone są zaawansowaną postprodukcją cyfrową. Dzięki wrodzonej ambicji i dążeniu do perfekcji, spod jego ręki wychodzą jedynie perfekcyjne, oddające najszczersze emocje, wywołujące wrażenie „wow” dzieła sztuki. Te portrety kreacyjne to eteryczne, plastyczne i jedyne w swoim rodzaju obrazy, które mają jeden cel  –  ukazać modelkę wraz z jej niesamowitymi cechami. Ukazać ją inaczej, wydobyć to co artystyczne i piękne. 

Portret kreacyjny to oryginalna i piękna ozdoba, pamiątka na całe życie, ale również artystyczny wyraz naszego samopoczucia, ważnej życiowej postawy, chwili, w której czujesz się silna, niezależna, poruszona i bliska sztuki. 

To niespotykana i jedyna w swoim rodzaju szansa na przyjrzenie się samej sobie – swoim cechom, wadom i zaletom, mocnym stronom, wizerunkowi. Możemy w całkowicie niecodziennej i nieprzeciętnej odsłonie osadzić się w nierzeczywistej wizji artystycznej. Praca z Maksem pozwala spojrzeć na siebie z dystansem, zachwycić się na nowo swoimi atutami, odkryć na nowo kobiecość i indywidualizm oraz spojrzeć na siebie samą jego oczami – pełnymi artystycznej wizji i przekonania o naszej niesamowitości.

Portrety Maksa odznaczają się malarskim sznytem oraz bardzo projektowym i artystycznym podejściem do przygotowania całego przedsięwzięcia. Maks to profesjonalny fotograf, lecz jego prace bliższe są artystycznemu malarstwu niż samej fotografii portretowej. Jest jedynym portrecistą w Warszawie, który pracuje tylko i wyłącznie z zastosowaniem światła ciągłego, co pozwala na niesamowicie miękki efekt, wspaniałą głębię zdjęcia oraz poruszający dramatyzm. 

Oferta Maksa skierowana jest do odważnych i świadomych indywidualistek, dla których nie istnieje to co zwykłe i pospolite; kobiet znających i lubiących swoją kobiecość i sensualność, które świadome są swojego piękna, atutów i nie boją się odważnych kroków i stylizacji.

Jeśli zdecydujesz się powierzyć swoje piękno Maksowi, twoją sesję poprzedzi konsultacja w atelier i rozmowa o Twoich oczekiwaniach, inspiracjach i pasjach. Do każdego projektu Maks podchodzi indywidualnie, co sprawi że portret będzie Twoim rzeczywistym, artystycznym odzwierciedleniem. Autor pokusi się o interpretację Twoich pomysłów oraz potrzeb i razem ustalacie szczegóły portretu. Zdefiniowanie celu i potrzeb pomoże w pracy na planie. Po konsultacji autor wraz z zespołem skupi się na przygotowaniu holistycznej, kompleksowej koncepcji kreatywnej Twojego portretu. Dobierane są odpowiednie bogate stylizacje, kadry, ewentualne elementy scenografii czy rekwizyty oraz profesjonalny, artystyczny make-up.

Na sesję zostaniesz zaproszona do klimatycznej pracowni w centrum Warszawy, gdzie zespół zadba o to, byś poczuła się swobodnie i komfortowo. Po secie fotograficznym i pierwszej selekcji, wybierzecie tę fotografię, która zostanie poddana postprodukcji – w artystyczny, cyfrowy sposób nadamy jej nowej aranżacji. Owocem tej pracy będzie wyjątkowa fotografia, która pokaże Cię z zupełnie nowej, zaskakującej strony. 

Projekt Kobiety 2018: Postać: Maria Ludwika Gonzaga
Projekt Kobiety 2018: Postać: Maria Ludwika Gonzaga
Projekt Kobiety 2018: Postać: Madame Pompadour
Projekt Kobiety 2018: Postać: Madame Pompadour

Kontakt z fotografem

Maksymilian Ławrynowicz
tel. 606-996-276
www.maximilianlawrynowicz.com

Czy ten post był przydatny?

Kliknij na ile gwiazdek oceniasz

Średnia: 4.6 / 5 (Oceniono 8 razy)

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dziękuję za ocenę! 🙂

Bądź ze mną w mediach społecznościowych

Przykro mi, że oceniasz post za nieprzydatny 🙁

Podpowiesz co można poprawić?

Twoje wskazówki:

2 odpowiedzi na “Portrecista kreacyjny”

Piękne fotografie i piękne opisy warsztatu fotografa, lecz nie podano jak skontaktować się z autorem zdjęć, ile kosztuje portret?

Na końcu artykułu dopisałem „namiary”. W sprawie cen proszę się kontaktować osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *